Linkedin graphpad

شماره تماس و پیام

09128186605

مجموعه آموزش کامل گراف‌پد پاییز ۱۴۰۰

شامل حل تمام مثال‌ها و تحلیل‌های نرم‌افزار GraphPad Prism

 
با همکاری موسسه پژوهشی علامه و موسسه فرهنگی هنری شمیم دارای مجوز شماره 98/1/23210

درباره گراف پد

گراف پد را می‌توان بهترین نرم‌افزار ارایه تحلیل‌های توصیفی و استنباطی آماری در علوم زیستی، پزشکی، حیاتی و دارویی دانست. گراف پد با ارایه انواع روش‌ها، مدل‌ها و آزمون‌های آماری از مقدماتی تا پیشرفته و رسم بسیاری از گراف‌ها و نمودارهای مناسب مقالات و گزارشات علمی و کاربردی، امروزه جایگاه بسیار مطلوبی در کشورهای پیشرفته و صنعتی جهان دارد. جالب توجه است که براساس نتایج گوگل ترند، ایران نیز در جایگاه شانزدهم استفاده کننده از این نرم‌افزار خوب قرار دارد. گراف پد با ویژگی‌های منحصر به فرد خود مانند هوشمندی، محیط کاربری فوق‌العاده، ارایه تحلیل‌های مبتنی بر چند عدد، مدل‌های غیرخطی پیشرفته، ارایه انواع مثال‌ها و نمونه‌کار در نرم‌افزار و داده محور بودن، شما را از آموختن هر نرم‌افزار دیگری بی‌نیاز خواهد کرد.

facebook_birthday-512

دریافت بروشور مجموعه

این مجموعه محصول ویژه گراف پد و هدیه پاییز ۱۴۰۰ به شماست.
merci

سفارش و ارسال مجموعه گراف پد

هزینه 385 هزار تومان
ارسال DVDها با هزینه پیک و پست پیشتاز رایگان
shamrock_saint_patrick_day-512

دانلود مجموعه گراف پد

هزینه 225 هزار تومان
دریافت همه مجموعه به صورت دانلودی

مدرس مجموعه گراف پد

ابوالفضل قودجانی
رتبه ۱ آزمون دکترا آمار کشور

نویسنده کتاب روش‌های پیشرفته آماری و کاربردهای آن (نامزد کتاب سال)
دارای ایمپکت RG Score =56.80 در ResearchGate
در رده دو درصد محققان و پژوهشگران برتر ResearchGate

درباره مدرس بیشتر بدانیم

 

سوالات متداول

آموزش ویدئویی و تصویری نرم‌افزار GraphPad را می‌توانید هم به صورت دانلودی یعنی از روی سایت گراف پد و هم به صورت ارسال با پست پیشتاز DVDها به آدرس خودتان و با هزینه رایگان، دریافت کنید.

خیلی ساده بر روی دکمه دانلود مجموعه در همین صفحه بزنید. همچنین از لینک زیر می‌توانید مجموعه گراف پد را به صورت دانلودی دریافت کنید.

https://graphpad.ir/product/graphpad-prism-workshop/

بلافاصله پس از پرداخت، لینک‌های اختصاصی دانلود، برای شما ایمیل می‌شود. همچنین لینک‌های دانلود بر روی سایت گراف پد قرار می‌گیرد. به سادگی و بدون محدودیت می‌توانید با استفاده از لینک‌ها به دانلود قسمت‌های مختلف مجموعه بپردازید.

بله، مجموعه DVD ها با هزینه پیک رایگان در تهران و هزینه پستی رایگان در شهرستان‌ها، با پست پیشتاز ارسال می‌شود.

تهرانی یا شهرستانی بودن شما فرقی ندارد. به سادگی از هر نقطه کشور می‌توانید مجموعه را چه به صورت دانلودی و چه به صورت ارسال پیک و پستی سفارش دهید. در سفارش دانلودی، مجموعه هم ایمیل شده و هم از روی سایت  گراف پد، قابل دانلود است. در سفارش به صورت پیک و پست پیشتاز DVDها برای شما با هزینه رایگان، ارسال می‌شود.

همان‌گونه که از نام این نرم‌افزار برمی‌آید، گراف‌پَد در ابتدا به منظور رسم و طراحی گراف و نمودار، ارایه شده بود. اما به تدریج و با گسترش و پیشرفت نرم‌افزار، امروزه بسیاری از تحلیل‌های مقایسه‌ای یک یا چند گروه، طراحی مدل‌های خطی و غیرخطی آماری، انواع آزمون‌های پارامتری و ناپارامتری، تحلیل‌های دوز – پاسخ، آنالیزهای ارتباط و اثرگذاری، رگرسیون و همبستگی، تحلیل‌های احتمالی یک و چندبعدی، براورد پارامترهای توصیفی و استنباطی را انجام می‌دهد.

به طور حتم نمی‌توان امکانات و کاربرد‌های سایر نرم‌افزارهای آماری را نادیده گرفت. با این‌حال پریسم دارای مزایا و ابزارهایی است که مختص این نرم‌افزار است و در نرم‌افزارهای دیگر آماری، کمتر می‌توان مشابه و همانند آن‌ها را یافت. در گراف و شِمای زیر در پاسخ به سوال “چرا با گراف‌پَد پریسم کار می‌کنیم؟“، برخی از امکانات و مزایای پریسم را بیان کرده‌ام.