مجموعه آموزش کامل گراف‌پد

شامل حل تمام مثال‌ها و تحلیل‌های نرم‌افزار GraphPad Prism

iconspace_Computer_54px-512

ویدئو

52 ساعت
iconspace_Presentation_1_54px-512

اسلاید و مثال

610 صفحه، 180 فایل مثال
shopping_black_friday_cyber_monday-512

هزینه مجموعه

740 هزار تومان
iconfinder_5362_-_Slack_1313557

شماره تماس و پیام

09128186605
پریزم چیست

درباره گراف پد

گراف پد را می‌توان بهترین نرم‌افزار ارایه تحلیل‌های توصیفی و استنباطی آماری در علوم زیستی، پزشکی، حیاتی و دارویی دانست. گراف پد با ارایه انواع روش‌ها، مدل‌ها و آزمون‌های آماری از مقدماتی تا پیشرفته و رسم بسیاری از گراف‌ها و نمودارهای مناسب مقالات و گزارشات علمی و کاربردی، امروزه جایگاه بسیار مطلوبی در کشورهای پیشرفته و صنعتی جهان دارد. جالب توجه است که براساس نتایج گوگل ترند، ایران نیز در جایگاه شانزدهم استفاده کننده از این نرم‌افزار خوب قرار دارد. گراف پد با ویژگی‌های منحصر به فرد خود مانند هوشمندی، محیط کاربری فوق‌العاده، ارایه تحلیل‌های مبتنی بر چند عدد، مدل‌های غیرخطی پیشرفته، ارایه انواع مثال‌ها و نمونه‌کار در نرم‌افزار و داده محور بودن، شما را از آموختن هر نرم‌افزار دیگری بی‌نیاز خواهد کرد.

iconspace_Computer_54px-512

مشاهده نمونه ویدئوها و آموزش‌ها

علاقمند هستید برخی از ویدئوها و مثال‌های آموزشی را مشاهده کنید.
iconspace_Paper_54px-512

دریافت بروشور مجموعه

این مجموعه محصول ویژه گراف پد و هدیه تابستان 1401 به شماست.
iconspace_Diploma_54px-512

ارسال مجموعه گراف پد

مجموعه شامل سه DVD برای شما به آدرس تهران پیک و به شهرستان با پست پیشتاز، ارسال خواهد شد.
هزینه 920 هزار تومان
iconspace_Chart_54px-512

دانلود مجموعه گراف پد

تمام فایل‌ها را می‌توانید به صورت دانلود دریافت کنید. همچنین مجموعه بلافاصله برای شما ایمیل می‌شود.
هزینه 740 هزار تومان

مدرس مجموعه گراف‌پد

ابوالفضل قودجانی
رتبه ۱ آزمون دکترا آمار کشور

نویسنده کتاب روش‌های پیشرفته آماری و کاربردهای آن (نامزد کتاب سال)
دارای ایمپکت RG Score = 64.19 در ResearchGate
در رده دو درصد محققان و پژوهشگران برتر ResearchGate

درباره مدرس بیشتر بدانیم

 

سوالات متداول

آموزش ویدئویی و تصویری نرم‌افزار GraphPad را می‌توانید هم به صورت دانلودی یعنی از روی سایت گراف پد و هم به صورت ارسال با پست پیشتاز DVDها به آدرس خودتان و با هزینه رایگان، دریافت کنید.

خیلی ساده بر روی دکمه دانلود مجموعه در همین صفحه بزنید. همچنین از لینک زیر می‌توانید مجموعه گراف پد را به صورت دانلودی دریافت کنید.

https://graphpad.ir/product/graphpad-prism-workshop/

بلافاصله پس از پرداخت، لینک‌های اختصاصی دانلود، برای شما ایمیل می‌شود. همچنین لینک‌های دانلود بر روی سایت گراف پد قرار می‌گیرد. به سادگی و بدون محدودیت می‌توانید با استفاده از لینک‌ها به دانلود قسمت‌های مختلف مجموعه بپردازید.

بله، مجموعه DVD ها با هزینه پیک رایگان در تهران و هزینه پستی رایگان در شهرستان‌ها، با پست پیشتاز ارسال می‌شود.

تهرانی یا شهرستانی بودن شما فرقی ندارد. به سادگی از هر نقطه کشور می‌توانید مجموعه را چه به صورت دانلودی و چه به صورت ارسال پیک و پستی سفارش دهید. در سفارش دانلودی، مجموعه هم ایمیل شده و هم از روی سایت  گراف پد، قابل دانلود است. در سفارش به صورت پیک و پست پیشتاز DVDها برای شما با هزینه رایگان، ارسال می‌شود.

همان‌گونه که از نام این نرم‌افزار برمی‌آید، گراف‌پَد در ابتدا به منظور رسم و طراحی گراف و نمودار، ارایه شده بود. اما به تدریج و با گسترش و پیشرفت نرم‌افزار، امروزه بسیاری از تحلیل‌های مقایسه‌ای یک یا چند گروه، طراحی مدل‌های خطی و غیرخطی آماری، انواع آزمون‌های پارامتری و ناپارامتری، تحلیل‌های دوز – پاسخ، آنالیزهای ارتباط و اثرگذاری، رگرسیون و همبستگی، تحلیل‌های احتمالی یک و چندبعدی، براورد پارامترهای توصیفی و استنباطی را انجام می‌دهد.

به طور حتم نمی‌توان امکانات و کاربرد‌های سایر نرم‌افزارهای آماری را نادیده گرفت. با این‌حال پریسم دارای مزایا و ابزارهایی است که مختص این نرم‌افزار است و در نرم‌افزارهای دیگر آماری، کمتر می‌توان مشابه و همانند آن‌ها را یافت. در گراف و شِمای زیر در پاسخ به سوال “چرا با گراف‌پَد پریسم کار می‌کنیم؟“، برخی از امکانات و مزایای پریسم را بیان کرده‌ام.