Linkedin graphpad

درباره گراف پد

عضو برجسته در موسسه بین‌المللی تحقیقات ResearchGate
4519
پژوهشگر Research Gate
787
مستندات آموزشی
3165
شرکت کنندگان
278
دوره‌های برگزارشده
آموزش دوز پاسخ

“گراف پَد وابسته به موسسه علمی پژوهشی داده پویا”

دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران و مجوز رسمی ثبت به شماره ۴۱۸۸۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۸۳۲۳۱۹


کار گراف پَد

برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی در کنار تحلیل آماری داده‌ها و نتایج از مهمترین فعالیت‌های علمی و پژوهشی گراف پد می‌باشد. رسم انواع نمودارها و گراف‌ها با نرم‌افزارهای تخصصی از کارهای مورد علاقه ما است. پردازش داده‌ها و اطلاعات با به روزترین نرم‌افزارها مانند SPSS ،GraphPad و Minitab در گراف پد به خوبی انجام می‌شود.

گزارش‌نویسی انفورماتیکی، ورود داده‌ها و اطلاعات به سیستم، طراحی پرسشنامه، اطلاع‌رسانی ایمیلی، ارائه و پشتیبانی بسته‌های نرم‌افزاری، پرسشگری و نظرسنجی، کاوش و بررسی داده‌ها، مشاوره و نظارت بر اجرای طرح‌های انفورماتیکی و شبکه داده‌ها ( ارائه اجرا و پشتیبانی ) از دیگر فعالیت‌ها ما می‌باشد.

درباره گراف پَد

گراف پد جمعی از رتبه‌های برتر آزمون دکترا آمار دانشگاه‌های ایران است. گراف پد در مهرماه سال 1387 در دانشگاه علامه طباطبایی و پس از آن با همکاری پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران، با هدف آشنایی محققان با استفاده‌ی صحیح از پژوهش و ارتقای سطح علمی تحقیقات در کشور، ایجاد شده است.

گراف پد اکنون به عنوان یکی از گروه‌های علمی دانشجویی کشور، علاوه بر پذیرفته شدن در موسسه بین‌المللی تحقیقات Researchgate در جدیدترین نتایج منتشر شده این موسسه در رتبه‌ای بالاتر از پنجاه درصد پژوهشگران دنیا قرار گرفته است. گراف پد دارای ارتباط مستقیم با 141 پژوهشگر دنیا و ارتباط غیرمستقیم با 1130 محقق بین‌المللی از 24 کشور جهان می‌باشد.

عضویت در کانال گراف پد به آدرس https://t.me/GraphPad

پاسخ به سوالات
اطلاع‌رسانی کلاس‌ها
آموزش رایگان نرم‌افزار گراف‌پَد پریسم

تماس با گراف پَد