گراف پد

درباره گراف پد

عضو برجسته در موسسه بین‌المللی تحقیقات ResearchGate

“گراف پَد وابسته به موسسه علمی پژوهشی داده پویا”

دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ایران و مجوز رسمی ثبت به شماره ۴۱۸۸۱ و شناسه ملی ۱۴۰۰۶۸۳۲۳۱۹


کار گراف پد

برگزاری دوره‌ها، کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی در کنار تحلیل آماری داده‌ها و نتایج از مهمترین فعالیت‌های علمی و پژوهشی گراف پد می‌باشد. رسم انواع نمودارها و گراف‌ها با نرم‌افزارهای تخصصی از کارهای مورد علاقه ما است. پردازش داده‌ها و اطلاعات با به روزترین نرم‌افزارها مانند SPSS ،GraphPad و Minitab در گراف پد به خوبی انجام می‌شود.

گزارش‌نويسي انفورماتيكي، ورود داده‌ها و اطلاعات به سيستم، طراحی پرسشنامه، اطلاع‌رساني ايميلي، ارائه و پشتيباني بسته‌هاي نرم‌افزاري، پرسشگري و نظرسنجی، كاوش و بررسي داده‌ها، مشاوره و نظارت بر اجراي طرح‌هاي انفورماتيكي و شبكه داده‌ها ( ارائه اجرا و پشتيباني ) از دیگر فعالیت‌ها ما می‌باشد.

درباره گراف پد

گراف پد جمعی از رتبه‌های برتر آزمون دکترا آمار دانشگاه‌های ایران است. گراف پد در مهرماه سال 1387 در دانشگاه علامه طباطبایی و پس از آن با همکاری پژوهشگران و دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران، با هدف آشنایی محققان با استفاده‌ی صحیح از پژوهش و ارتقای سطح علمی تحقیقات در کشور، ایجاد شده است.

گراف پد اکنون به عنوان یکی از گروه‌های علمی دانشجویی کشور، علاوه بر پذیرفته شدن در موسسه بین‌المللی تحقیقات Researchgate در جدیدترین نتایج منتشر شده این موسسه در رتبه‌ای بالاتر از پنجاه درصد پژوهشگران دنیا قرار گرفته است. گراف پد دارای ارتباط مستقیم با 141 پژوهشگر دنیا و ارتباط غیرمستقیم با 1130 محقق بین‌المللی از 24 کشور جهان می‌باشد.