درخواست مدرس شدن

ارسال درخواست مدرس شدن برای تدریس در گراف پد

گراف پد از همکاری با افراد متعهد، درس‌خوان و متخصص استقبال خواهد کرد. اینجا مکانی است که شما می‌توانید کلاس برگزار کنید، دوره‌های آموزشی داشته باشید و به دیگران بیاموزید. داشتن یک کار پژوهشی که بتوان با آن کسب درآمد کرد از اهداف گراف پد است. تسلط به انواع نرم‌افزارهای آماری و ریاضی، ویژگی مورد علاقه همکاران ما می‌باشد.

چگونه به یک مدرس تبدیل شوم؟

شما می‌توانید به یک مدرس تبدیل شده و در گراف پد تدریس کنید.

[learn_press_become_teacher_form]

جهت همکاری با گراف پد در گام اول فرم مقابل را پر کنید. اگر در سایت عضو باشید این کار بسیار ساده خواهد بود. چنانچه در سایت عضویت ندارید. ابتدا فرم عضویت را پر کنید. پس از ارسال درخواست، خیلی سریع با شما تماس خواهیم گرفت و از شما خواهیم خواست رزومه خود را برای ما ارسال کنید.

گراف پد از همکاری با افرادی که دارای تخصص‌های حرفه‌ای به نرم‌افزارهای آماری، ریاضی و مهندسی باشند، استقبال خواهد کرد. گراف پد دارای محیط آموزشی آرام و تحلیل و پژوهش می‌باشد. مدرک چندان برای ما مهم نیست، آن‌چه که اهمیت فراوان دارد تعهد کاری و تسلط بر نرم‌افزار و تدریس خوب است.

تعهد کاری و حرفه‌ای بودن از جانب گراف پد نیز انجام خواهد شد. پس از پایان هر دوره تدریس، حق‌الزحمه به سرعت به شما پرداخت خواهد شد. تلاش گراف پد بر آن است که بیشترین مبلغ را در مقایسه با سایر موسسات و مراکز آموزشی به شما پرداخت کند. درصدی از معرفی هر دانشجو نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.